Інтерфакс-Україна
11:13 20.07.2015

В Одесі знайдено водія іномарки, що збила директора кінофестивалю, до відповідальності буде притягнуто міліціонерів, які намагалися зам'яти справу - Саакашвілі

1 хв читати
В Одесі знайдено водія іномарки, що збила директора кінофестивалю, до відповідальності буде притягнуто міліціонерів, які намагалися зам'яти справу - Саакашвілі

Правоохоронці виявили та затримали водія чорного Mercedes, який у ніч на неділю збив директора Одеського кінофестивалю і на очах очевидців утік із місця події, повідомляє голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі.

"Знайшли машину, яка наїхала на директора кінофестивалю, і затримали водія. Зараз порушуються справи на міліціонерів, які хотіли зам'яти справу. Браво Лорткіпанідзе! І так має бути кожен раз", - написав М.Саакашвілі у своєму Facebook у ніч на понеділок.

Раніше, в ніч на неділю, голова облдержадміністрації написав, що "машина, новий чорний Mercedes без номерів, на вулиці Азарова, збила директора Одеського кінофестивалю і на очах очевидців зникла з місця події".

"Місцеві міліціонери з першої хвилини почали приховувати деталі події та замітати сліди. Так як це завжди відбувалося у минулому. І я, і начальник УВС дуже серйозно налаштовані. Ми знайдемо злочинця, а цих корумпованих міліціонерів посадимо разом з ним на лаву підсудних. Не дозволимо відмазати, як це завжди відбувалося з мажорами досі. Старі методи з новою владою Одещини не пройдуть", - писав М.Саакашвілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні зберігається морозна погода: вночі 12-17° морозу, на півночі – до 20°

Зеленський поінформував премʼєра Нідерландів про російські удари

Британія передала ДСНС України два броньовані автомобілі Toyota

Новим директором з маркетингу "МакДональдз" в Україні, Чехії та Словаччині призначено Яна Дігела

Посадовця Чернівецької митниці викрито на систематичних хабарях - ДБР

Україна на позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО закликала до посилення ППО країни

ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА