Інтерфакс-Україна
14:55 29.07.2015

Німеччина у рамках проекту МОМ виділить EUR1 млн для внутрішніх переселенців, що проживають у 9 областях України

1 хв читати
Німеччина у рамках проекту МОМ виділить EUR1 млн для внутрішніх переселенців, що проживають у 9 областях України

Федеральний уряд Німеччини підтримає проект Міжнародної організації з міграції (МОМ) "усебічна стабілізаційна підтримка для внутрішньо переміщених осіб і постраждалого населення в Україні" і виділить EUR1 млн.

Як повідомляє в середу відділ преси і роботи з громадськістю посольства Німеччини в Україні, мета цього проекту - для забезпечення гідних умов проживання виділити внутрішньо переміщеним особам зі Східної України готівкові трансферти через державний банк Укрексімбанк. Цю допомогу до кінця поточного року отримають 6500 людей у дев’яти областях України - Вінницькій, Черкаській, Житомирській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Одеській, Миколаївській і Херсонській.

Раніше повідомлялося, що МОМ за сприяння донорів розширює програми грошової допомоги для підтримки найуразливіших вимушених переселенців в Україні.

"У липні МОМ розпочала другий раунд багатоцільових виплат на підтримку переселенців у Харківській області. Це стало можливим завдяки додатковому EUR1 млн, наданому Європейським Союзом через департамент Європейської комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ECHO), та EUR400 тис. співфінансування від уряду Норвегії", - повідомляло представництво МОМ в Україні. Загалом грошову допомогу отримають 9,5 тис. людей.

Крім того, МОМ зможе допомогти ще 6,5 тис. уразливих вимушених переселенців, що перебувають у Вінницькій, Полтавській, Сумській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській і Житомирській областях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

Окупанти завдали удару по центру Сум, попередньо без постраждалих, вибито близько 50 вікон

Початок тижня в Україні буде теплим, на півдні спека, майже скрізь дощі з грозами

Окупанти 19 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 2 мирних жителів

Окупанти майже 70 разів обстріляли міста і села Сумської області, загинули 2 мирних жителів, 4 поранені

ППО ліквідувала 78 з 83 ворожих БпЛА

Зеленський в День медика: Завдяки вам життя продовжується

Два тіла знайшли на місці зруйнованого в Степногірську будинку

Через російські обстріли на Херсонщині вісім постраждалих, серед них дитина

Падіння уламків ворожих БпЛА спричинили пошкодження житлової інфраструктури на Полтавщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА