Інтерфакс-Україна
13:54 21.08.2015

Ростовський суд не задовольнив клопотання захисту Савченко про зміну осудності кримінальної справи

1 хв читати
Ростовський суд не задовольнив клопотання захисту Савченко про зміну осудності кримінальної справи

Ростовський обласний суд в п'ятницю відмовив у задоволенні клопотання адвоката української громадянки Надії Савченко, що звинувачується у вбивстві російських журналістів, про зміну осудності її справи і перенесення процесу в Москву, повідомив кореспондент агентства "Інтерфакс-Південь" в четвер із зали суду.

Кримінальна справа Н.Савченко буде розглянута в Донецькому міському суді Ростовської області.

"Суд не побачив достатніх підстав для зміни територіальної осудності справи. Кримінальна справа підлягає розгляду за місцем скоєння злочинів, тому справа Н.Савченко має розглядатися в Донецькому міському суді", - сказав суддя.

Він зазначив, що проживання частини свідків у Москві, Московській області, Воронежі та області не може бути основою для зміни осудності справи.

Н. Савченко на питання судді, чи зрозуміле їй рішення, відповіла" "Слава Україні, героям слава". Після цього вона встала і пішла з кімнати в СІЗО, де вона пеербувала під час відеоконференції із судом.

Постанова суду може бути оскаржена впродовж 10 діб з моменту оголошення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони, Мінфін та НБУ створили робочу групу для удосконення процедури кредитування ОПК - Шмигаль

В МЗС готуються до нових міжнародних заходів щодо відновлення України

Венс не робить прогнозів у російсько-українській війні і заявляє про продуктивні відносини з обома сторонами

Прапор РФ на в'їзді в Покровськ провисів лише годину – DeepState

ОП і МЗС визначили чіткі критерії партнерства з іншими державами - Єрмак

СБУ затримала в Києві колишнього військового інструктора-іноземця, який працював на ФСБ

Міноборони Румунії підтвердило скорочення чисельності військ США у Європі

Киянин без дозволів побудував приміщення у прибережній зоні о.Тельбін та здав його в оренду під клініку

Сухо і доволі тепло буде на переважній території України у четвер

Україна спільно з партнерами розробляє нові моделі допомоги ветеранам – нардеп Тарасенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА