17:28 03.09.2015

АТ "Українська залізниця" буде зареєстровано протягом 1-2 місяців

1 хв читати
АТ "Українська залізниця" буде зареєстровано протягом 1-2 місяців

Акціонерне товариство залізничного транспорту України "Українська залізниця" буде зареєстровано в найближчі один-два місяці, повідомив директор "Укрзалізниці" з реформування, майна і правової політики Євген Кравцов в ефірі "5 каналу" в четвер.

"Учора (в середу - ІФ) уряд затвердив статут АТ. Здійснити реєстрацію в робочому порядку ми плануємо протягом одного-двох місяців, тобто, кінець вересня-жовтень", - сказав він.

Раніше голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич повідомив, що Кабмін на засіданні 2 вересня не погодив складу правління акціонерного товариства залізничного транспорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС про схвалену резолюцію Радбезу ООН: Не містить якихось вимог до України

Заброньовані медійники можуть перетинати кордон у службове відрядження - речник Держприкордонслужби

Австралійська Minderoo Foundation оголосила про виділення $3,13 млн допомоги Україні

Допомога зі США продовжує надходити - МЗС України

В Нестерянці Запорізької області завдано удару по пункту управління дронами окупантів

Україні не надходили офіційні звернення США про можливість розгляду «Стамбульських угод» як основи для мирного врегулювання - МЗС

Корпус №19 на території Києво-Печерської лаври остаточно повернуто державі

Дискусії про іноземний контингент в Україні мають включати захист моря та неба, в тому числі патрулюванням союзників, їхніми літаками - МЗС

В МЗС про візит української делегації у США: обговорюватимуть подальшу підтримку і наступні кроки, що продовжуватимуть рамкову угоду між країнами

Завдяки УЧХ забезпечено доступ до питної води майже 60 сіл Київщини

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА