Інтерфакс-Україна
14:06 10.09.2015

Данія відновила залізничне сполучення з Німеччиною

1 хв читати

Данія в четвер відновила залізничне сполучення з Німеччиною, припинене напередодні через наплив нелегальних мігрантів, повідомляє Deutsche Welle.

Вранці данська поліція впустила в країну перший потяг з біженцями. На прикордонній станції Падборг поліцейські проконтролювали близько 50 біженців, прибулих з німецького Фленсбурга, і опитали їх про подальшу мету подорожі. Після цього потягу було дозволено прямувати далі у напрямі Копенгагена.

Напередодні близько ста осіб були змушені провести ніч на вокзалі у Фленсбурзі, оскільки Данія припинила залізничне сполучення з ФРН.

10 вересня в країні чекають прибуття з Німеччини нових потягів з біженцями.

На данському острові Лолланн поліція в ніч на 10 вересня дозволила майже 240 біженцям продовжувати рух у напрямку Швеції. Напередодні на цей острів прибули на потягах через поромну переправу сотні мігрантів. Чимало з них відмовлявся виходити з потягів, щоб уникнути реєстрації в Данії. Більшість хоче їхати далі в Швецію, де, на їхню думку, умови для біженців кращі, ніж у Данії, повідомляє агентство dpa.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів

Убивство Ганула ретельно готувалось, розглядаються три версії – заступник голови Нацполіції

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА