Інтерфакс-Україна
10:30 15.09.2015

ВР планує звільнити Вощевського та Квіташвілі у вівторок - Березюк

1 хв читати
ВР планує звільнити Вощевського та Квіташвілі у вівторок - Березюк

Верховна Рада має намір розглянути заяви про відставку віце-прем'єр-міністра Валерія Вощевського і міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі у вівторок, повідомив керівник фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Кажуть, що будуть (розглядатися кадрові питання у вівторок - ІФ) ", - сказав він журналістам після зустрічі президента України і прем'єр-міністра з керівниками фракцій парламентської коаліції в понеділок пізно увечері.

Водночас О.Березюк зазначив, що парламент розгляне відставку В.Вощевського і О.Квіташвілі, які написали відповідні заяви.

За словами політика, Верховна Рада не призначатиме нового віце-прем'єра і міністра на вакантні посади.

Водночас він зазанчив, що поки що такі кандидатури не обговорювалися.

"Це обговорюватимемо завтра і післязавтра на раді коаліції", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США схвалили продаж Україні авіабоєприпасів на $825 млн – Держдеп

Більшість поїздів повертаються до графіка - "Укрзалізниця"

Загиблих в Києві вже 22 людини - Ткаченко

МЗС та Мінкультури засуджують присутність російського прапора на Венеційському кінофестивалі

Зеленський зустрівся з новим президентом Польщі для синхронізації позицій напередодні великих дипломатичних подій

У Софіївській Борщагівці зупинили розважальний захід, проведення якого не було погоджено з військовими

Близько 20 тис абонентів на Харківщині залишаються без газу через аварію на газопроводі

До ліквідації наслідків повітряної атаки РФ на Київ залучено понад 20 волонтерів УЧХ

Кількість підтверджених жертв російської нічної атаки Києва, ймовірно, зростатиме - КМВА

Заява Верховної Ради України: Удар по представництву Євросоюзу в Києві - черговий перетин червоної лінії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА