Інтерфакс-Україна
17:48 17.09.2015

Володіння англійською мовою стане обов'язковою вимогою під час призначення на керівні посади в АП України з 1 жовтня

1 хв читати
Володіння англійською мовою стане обов'язковою вимогою під час призначення на керівні посади в АП України з 1 жовтня

Першою державною установою, працівники якої говоритимуть англійською мовою, стане Адміністрація президента України, тестування на знання англійської розпочнеться вже в середу, повідомив на брифінгу заступник голови АП Дмитро Шимків.

За інформацією прес-служби Адміністрації президента, голова Адміністрації президента України Борис Ложкін підписав розпорядження, згідно з яким із 1 жовтня 2015 р. володіння англійською мовою визначене обов'язковою вимогою при призначенні нових працівників на керівні посади в АП.

Для співробітників, які вже працюють на керівних посадах, ця норма починає діяти з 1 січня 2017 року. Тобто у них буде час вивчити або вдосконалити свою англійську до необхідного рівня в робочий час і безкоштовно. Для тих, хто володіє іноземною мовою і надасть відповідний сертифікат, передбачається 10% надбавка до зарплати.

Д.Шимків повідомив, що сьогодні в АП розпочинається тестування співробітників на знання англійської. Оцінювання відбуватиметься за допомогою іспиту Сambridge English, наданого Cambridge English Language Assessment - неприбутковим департаментом Кембриджського університету. Тестування адмініструється авторизованими екзаменаційними центрами в Києві. Кембриджський університет безкоштовно надав АП 300 таких тестів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА