Інтерфакс-Україна
16:11 20.09.2015

До КПП на адмінкордоні з Кримом прибули народні депутати України

1 хв читати
До КПП на адмінкордоні з Кримом прибули народні депутати України

Група народних депутатів України прибула до Херсонської області до контрольно-пропускного пункту на адміністративному кордоні з окупованої АР Крим "Чаплинка", повідомляє журналіст кримськотатарського телеканалу "ATR" Ельвіна Сеїтбуллаєва у своїй сторінці в Facebook.

"Чаплинка-Армянськ. Депутати Володимир Парасюк, Ігор Луценко, Рефат Чубаров, власник каналу АТR Ленур Іслямов і фури", - написала вона в неділю вдень і виклала відповідні фотографії.

Водночас, кримськотатарський активіст Ельдар Алієв, який перебуває в районі КПП "Чонгар", повідомляє, що активісти не випускають з Криму вантажні автомобілі.

"Приїхала фура з Криму на Чонгар, її не випустили активісти, фуру розгорнули назад до Криму", - написав він у своєму акаунті в "Твіттері" і пізніше додав, що "приїхали два вантажних мікроавтобуси з Криму на Чонгар, їх теж - не випустили активісти розгорнули назад у Крим".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР повідомило про підозру трьом експосадовцям у незаконній приватизації землі нацпарку "Пирятинський"

Стубб запропонував провести зустріч Трампа та Путіна на саміті G20 у листопаді

Зеленський привітав військових з Днем інженерних військ України

Президент асоціації "Укравтопром" Резнік помер на 76-му році життя

Сили оборони уразили Саратовський НПЗ та низку об'єктів логістики армії рф – Генштаб ЗСУ

Зеленський підписав закон, який передбачає тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Росіяни за добу 6 разів обстріляли Донеччину, три людини загинули

Держмитслужба попередила про можливі черги на кордоні з Польщею в Ягодині та Устилузі через впровадження EES

До суду скеровано обвинувальний акт у держзраді та шахрайстві щодо нардепа Шевченка

СБУ затримала 18-річного ворожого інформатора, який розставляв "відеопастки" на об'єктах "Укрзалізниці"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА