Інтерфакс-Україна
12:47 25.09.2015

"Газпром" у IV кв. 2015 р. і I кв. 2016 р. не застосовуватиме для України умови "бери або плати" за газ

1 хв читати
"Газпром" у IV кв. 2015 р. і I кв. 2016 р. не застосовуватиме для України умови "бери або плати" за газ

"Газпром" у листі НАК "Нафтогаз України" підтвердив, що не застосовуватиме умови "бери або плати" контракту купівлі-продажу газу від 19 січня 2009 року щодо постачання російського газу в Україну в період із 1 жовтня 2015 року по 31 березня 2016 року, повідомив "Газпром".

У листі також наголошується, що "Газпром" зберігає за собою всі свої права за контрактом від 2009 року.

Відповідний лист із підписом голови правління "Газпрому" Олексія Міллера було надіслано до НАК "Нафтогаз України" 24 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА