13:25 03.10.2015

"Київгаз" вважає необґрунтованими звинувачення ДФС у зловживанні на 16,3 млн грн

2 хв читати
"Київгаз" вважає необґрунтованими звинувачення ДФС у зловживанні на 16,3 млн грн

ПАТ "Київгаз" вважає необґрунтованими обвинувачення заступника голови Державної фіскальної служби України (ДФС) Сергія Білана в зловживанні на 16,3 млн грн, на думку компанії, адресовані саме в її бік.

"Наскільки ми розуміємо, текст, опублікований С. Біланом в соціальній мережі Facebook, до "Київгазу". Ця інформація не відповідає дійсності, звинувачення на адресу "Київгазу" – безпідставні", - зазначили в прес-службі компанії.

У "Київгазі" наголошують, що компанія ніколи не працювала з фіктивними контрагентами. "Пан Білан без жодних законних підстав назвав фіктивними два підприємства, які продавали "Київгазу" свій газ, надалі наданий реальним споживачам. Крім того ярлик "фіктивної" навішано на компанію, що заміняла сантехніку і викладала плитку, яку і зараз можна побачити в офісі "Київгазу", - зазначили у прес-службі.

У "Київгазі" також звернули увагу на логічне протиріччя у висловлюваннях заступника ДФС. "С. Білан заявив, що "Київгаз" купив газ у двох фіктивних компаній газ "невідомого походження" і потім поставив його населенню. Насправді, населенню постачається газ, що купується у НАК "Нафтогаз України". Газ, який купує у інших ліцензованих контрагентів, постачався лише юридичним особам", - уточнили в прес-службі.

На думку компанії, є абсурдними твердження заступника ДФС про неналежну якість газу, що постачається споживачам, а також про поставку "повітря".

"Якість газу на 100% контролюється державними органами і потрапляння на ринок газу сумнівної якості є неможливим. Крім того, "Київгаз" не має технічних засобів або приладів, які могли б вплинути на якість газу. Все наявне обладнання пройшло сертифікацію і повністю відповідає всім технічним вимогам", - резюмують у компанії.

Крім того, компанія обурена тим, як проводився обшук в їхньому офісі. "Людей без будь-яких правових підстав зігнали в хол і протримали 13 годин. Це – свавілля та порушення прав людини", - зазначили в прес-службі.

У "Київгазі" впевнені, що справи, відкриті проти їхньої компанії, не мають жодних перспектив як у питанні донарахування податків, так і в питанні кримінального переслідування посадових осіб.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА