Інтерфакс-Україна
10:54 15.10.2015

Конкурсний відбір директора "Укрінтеренерго" завершився безрезультатно

1 хв читати
Конкурсний відбір директора "Укрінтеренерго" завершився безрезультатно

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України повторно оголосило конкурсний відбір на заміщення посади директора ДПЗД "Укрінтеренерго".

Згідно з повідомленням міністерства, на закритому засіданні комісії для проведення конкурсного відбору були заслухані та відхилені чотири пропозиції від учасників відбору.

Як повідомлялося, в 2014 році керівника "Укрінтеренерго" змінювався тричі.

З квітня 2014 року посаду директора "Укрінтеренерго" обіймав Володимир Зіневич, з 9 грудня 2014 року т.в.о. директора "Укрінтеренерго" був призначений перший керівник цього підприємства у 1993-2002 роках Ігор Романенко. Після його госпіталізації, обов'язки керівника компанії були покладені на Валентина Рибачука, екс-мера Слов'янська (Донецька обл.) і голови правління Державної іпотечної установи (ДІУ).

З 29 грудня 2014 року до сьогодні обов'язки голови ДПЗД виконує Василь Андрієнко, генерал-майор служби цивільного захисту, який раніше працював директором Державного департаменту пожежної безпеки.

"Укрінтеренерго", окрім закупівлі вугілля за кордоном, займається експортом/імпортом електроенергії, продажем електроенергії до Криму, управляє Калуською ТЕЦ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один військовий загинув, 11 поранені в результаті ракетного удару по території навчального підрозділу

Поранено 68-річного чоловіка внаслідок ворожої атаки на Василівський район Запорізької області

США закривають повітряний простір над Анкоріджем під час зустрічі Трампа і Путіна

Глава комітету Ради Гетманцев закликає до діалогу з суспільством про "формулу миру"

Київ готовий поступитися частиною територій, контрольованих Росією, в рамках європейського плану миру

Дрони ГУР атакували єдиний на росії завод з виробництва гелію для ракет

Окупанти за добу втратили 980 осіб та 107 од. спецтехніки

Ворог обстріляв Нікопольщину: Постраждала 55-річна жінка, пошкоджені будівлі

Лідери ЄС перед зустріччю Трампа з Путіним: Дипломатичне рішення має захищати життєво важливі інтереси безпеки України та Європи

Лідери ЄС перед зустріччю Трампа з Путіним: Дипломатичне рішення має захищати життєво важливі інтереси безпеки України та Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА