Інтерфакс-Україна
11:17 20.10.2015

Під Чонгаром підірвали 2 електроопори, що постачають електрику до Криму

1 хв читати
Під Чонгаром підірвали 2 електроопори, що постачають електрику до Криму

Минулої ночі біля н. п. Чонгар (Херсонська обл.) були підірвані ще 2 електроопори лінії Мелітополь-Джанкой, через які здійснюється подача електроенергії до Криму, повідомляє херсонське інтернет-видання "Новий візит".

"Вони пошкоджені, але не впали. За попередньою інформацією, вибух здійснювали мінометними мінами калібру 82, які прив'язані до опори. Дві міни не спрацювали. На місці працюють співробітники міліції і рятувальники. Очікують піротехнічну групу МВС, щоб знешкодити міни", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у вівторок уранці.

Про цю подію до районного відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області повідомили учасники блокади.

Водночас на сайті ДСНС України, а також на сайті регіонального управління ДСНС, підтвердження цієї інформації наразі немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві пошкоджено критичну інфраструктуру, є перебої з електропостачанням – мер

КМВА: унаслідок російської атаки в Києві вже 13 поранених

На Київщині з підвального приміщення приватного будинку деблоковано чотирьох постраждалих, серед них 5-річна дитина – ОВА

У Києві вже четверо загиблих: серед них медик, шість осіб поранені

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі

Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА