Інтерфакс-Україна
17:58 20.10.2015

Генпрокуратура направила до суду матеріали за обвинуваченням екс-нардепів Єфремова, Гордієнка та Стояна за фактом ухвалення "диктаторських законів"

1 хв читати
Генпрокуратура направила до суду матеріали за обвинуваченням екс-нардепів Єфремова, Гордієнка та Стояна за фактом ухвалення "диктаторських законів"

Генеральна прокуратура України направила до суду матеріали за обвинуваченням трьох колишніх народних депутатів фракції Партії регіонів Олександра Єфремова та Олександра Стояна і фракції Комуністичної партії регіонів Сергія Гордієнка у фальсифікації голосування під час ухвалення "диктаторських законів" 16 січня 2014 року.

"Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК стосовно колишніх народних депутатів Єфремова, Гордієнка та Стояна направлено до Печерського районного суду Києва для розгляду по суті", - розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в Генпрокуратурі.

Співрозмовник агентства також нагадав, що інші підозрювані у вчиненні цих злочинів - екс-президент Віктор Янукович і два колишні народні депутати фракції Партії регіонів Володимир Олійник та Комуністичній партії України Ігор Калєтнік - перебувають у розшуку.

Як повідомлялося, Генпрокуратура завершила досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом ухвалення "диктаторських законів" стосовно О.Єфремова, О.Стояна та С.Гордієнка в липні цього року. Злочини кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу.

Підозрюваним було повідомлено про завершення досудового розслідування і надано для ознайомлення матеріали кримінального провадження. Обвинувальний акт у провадженні направлено до суду для розгляду по суті після завершення ознайомлення з ним підозрюваними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туреччина різко скоротила імпорт російської нафти Urals у листопаді через санкції США - ЗМІ

Прем’єр Ірландії зустрів Зеленського та першу леді в Дубліні: Підтримка народу України залишається непохитною

Сили оборони відбили з початку доби 202 ворожі атаки - Генштаб

Літак Зеленського здійснив посадку в Ірландії

Перша леді України та французькі високопосадовці обговорили повернення дітей у межах Bring Kids Back UA

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

Італія опублікувала декрет про передачу Україні дванадцятого пакета військової допомоги

Рада не голосуватиме кадрові питання цього тижня - Кравчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА