Інтерфакс-Україна
12:39 21.10.2015

Рада безпеки Нідерландів направила своїх представників в Україну у зв'язку з розслідуванням катастрофи "Боїнга"

1 хв читати
Рада безпеки Нідерландів направила своїх представників в Україну у зв'язку з розслідуванням катастрофи "Боїнга"

Представники Ради безпеки Нідерландів (РБН), яка нещодавно оприлюднила підсумкову доповідь про причини аварії малайзійського "Боїнга" на Донбасі, в середу прибудуть до Києва, повідомила представник РБН Сара Ферной.

"Остаточну доповідь опубліковано, і тепер делегація РБН прибуде до Києва для завершення розслідування", - сказала вона "Інтерфаксу".

При цьому С.Ферной зазначила, що РБН "не планує відвідувати Москву".

Раніше в жовтні РБН оприлюднила остаточну доповідь про аварію малайзійського авіалайнера на Донбасі. Згідно з підсумками розслідування, літак був збитий ракетою, випущеною із зенітно-ракетного комплексу "Бук".

Із російського боку були висловлені зауваження до підсумкової доповіді, а також пролунав заклик продовжити розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ердоган закликав Путіна до "обмеженого припинення вогню" в Україні

Мінрозвитку запустило процес підготовки до перезапуску наглядової ради АМПУ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА