Інтерфакс-Україна
11:52 24.10.2015

Секретаря сепаратистської організації "Молода республіка" затримали в Київській області – СБУ

1 хв читати
Секретаря сепаратистської організації "Молода республіка" затримали в Київській області – СБУ

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України затримали в Київській області секретаря сепаратистської організації "Молода республіка", створеної під особистим контролем ватажка т. н. "ДНР" Захарченка та бойовика "Мотороли", повідомляє прес-центр СБУ.

"Фейкове утворення спеціалізувалося на залученні молоді Донбасу до незаконним збройних формувань сепаратистів. На базі організації відбувалася підготовка молодих найманців бойовиків, до якої постійно залучали російських військових, "відряджених" в Україну", - йдеться в повідомленні.

Як заявляють в СБУ, діяльність організації координували російські спецслужби. Для отримання нових інструкцій і звітів перед ними секретар регулярно виїжджав до Москви.

Співробітники спецслужби затримали "молодого республіканця" після чергового повернення з Росії.

СБУ продовжує перевірку інформації про плани затриманого організувати на завдання російських спецслужб диверсійні та терористичні акти з метою дестабілізації ситуації в Україні напередодні місцевих виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте сподівається, що фінансування PURL буде становити $1 млрд на місяць

Рютте сподівається на позитивний результат переговорного процесу щодо мирного плану для України

Німеччина купує зброю на $200 млн для України через механізм PURL – ЗМІ

Фон дер Ляєн: сьогодні історичний день для ЄС – ми повністю відмовляємося від росенергоносіїв

Рубіо: Тільки Путін може закінчити цю війну з російського боку

Жителька Херсона загинула під обстрілами у вівторок, ще 3 людей в області поранені, пошкоджені 13 будинків – обладміністрація

Велика Британія виділяє Україні GBP10 млн на відновлення енергоструктури

Окупанти завдали 907 ударів по містах і селах Запорізької області за добу, є поранений - обладміністрація

Зеленський передав нагороди рідним загиблих за Україну ірландських військовослужбовців

У більшості областей України у першій половині дня очікується туман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА