Інтерфакс-Україна
12:16 27.10.2015

За сьогоднішніми електоральними показниками в майбутньому парламенті не буде створено коаліції

1 хв читати
За сьогоднішніми електоральними показниками в майбутньому парламенті не буде створено коаліції

Якби дострокові вибори відбулися цього місяця, більшість політичних сил, представлених у парламенті восьмого скликання, не мали би шансу подолати 3% бар'єр або поліпшити свої результати, вважає народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Вадим Денисенко.

"На сьогодні одна з політичних сил, представлених у парламенті, - це "Радикальна партія" Олега Ляшка, де-факто не проходить 3% бар'єр, тому що увесь їхysq електорат перейшов до партій "Свобода" і "УКРОП". Про це кажуть усі соціологи. Тому, думаю, їм не вигідно проводити дострокові вибори", - сказав В.Денисенко в ефірі каналу "Еспресо TV", повідомляє прес-служба фракції.

"Крім того, за результатами цих місцевих виборів, партія "Батьківщина" особливо не поліпшила свій результат порівняно з попередніми виборами. І максимум, на що вона може розраховувати, - несуттєве збільшення своєї фракції на майбутніх виборах", - додав він.

В.Денисенко зазначив, що всі політичні сили, які розхитують ситуацію з проведенням дострокових парламентських виборів, мають чітко розуміти, що з цими перевиборами можуть статися наступні вибори.

"Перевибори можна провести, і в нас станеться зміна політичних гравців, але при цьому не потрібно забувати головного - після цих перевиборів можуть статися наступні перевибори через відсутність коаліції. Чи готові люди до такої черги перевиборів, я зі свого боку вважаю, що це буде не правильно", - заявив В.Денисенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА