Інтерфакс-Україна
13:45 01.11.2015

Порошенко висловив співчуття сім'ям загиблих в авіакатастрофі в Єгипті

1 хв читати
Порошенко висловив співчуття сім'ям загиблих в авіакатастрофі в Єгипті

Президент України Петро Порошенко висловив співчуття сім'ям загиблих при катастрофі літака Airbus А-321 авіакомпанії "Когалимавіа" (РФ) в Єгипті в суботу, 31 жовтня.

"Висловлюю співчуття усім родинам загиблих у катастрофі російського пасажирського літака в Єгипті", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в суботу ввечері в офіційному акаунті в "Твіттері" П. Порошенко.

Як повідомлялося, Airbus А-321 авіакомпанії "Когалимавіа", що виконував рейс з Шарм-Еш-Шейха в Петербург, розбився в суботу в Єгипті. 224 людини, що перебували на борту, загинули. Літак розбився на півночі Синайського півострова в 35 км від міста Ель-Аріш. Він зник з екранів радарів, перебуваючи на висоті 9,5 км.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні буде формуватися Єдина інформбаза про шкоду немайновим правам фізосіб внаслідок війни

Тези т.зв. "мирного плану" Путін обговорював з Трампом в Анкориджі, з корупційним скандалом він не пов'язаний – Яценюк

Російська атака знищила медичний склад БФ Nova Ukraine у Львові

Україна продовжить захист підозрюваного в підриві "Північних потоків" Кузнєцова і після його екстрадиції до ФРН – омбудсман

Офіс генпрокурора повідомив про підозру п’ятьом особам за депортацію 367 українських дітей до РФ

Україна повернула 1000 тіл захисників – Коордштаб

Свириденко на зустрічі з Дрісколлом: Стратегія тиску на Росію залишається ефективною

В Україні холоднішає, у західних областях мокрий сніг та дощ

Окупанти захопили Веселе під Гуляйполем, загалом 24 кв. км на двох напрямках за добу - DeepState

Мовний омбудсмен про мирний план: РФ втратила будь-яке моральне і політичне право висувати Україні вимоги у мовній сфері

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА