Інтерфакс-Україна
16:11 01.11.2015

Одесити принесли квіти і лампадки під будівлю Генконсульства РФ

1 хв читати
Одесити принесли квіти і лампадки під будівлю Генконсульства РФ

Одесити висловили свої співчуття у зв'язку з катастрофою російського пасажирського літака в Єгипті.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", мешканці міста принесли під будівлю Генерального консульства РФ в Одесі квіти, лампади, м'які іграшки та ікони.

Серед тих, хто таким чином висловив свої співчуття, був і митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. Крім того, священнослужитель звершив заупокійну літію за всіма загиблими громадянам РФ і України під стінами Генконсульства і благословив всі храми Одеси на вчинення заупокійних панахид за загиблими в авіакатастрофі.

Як повідомлялося, Airbus А-321 авіакомпанії "Когалимавіа", що виконував рейс із Шарм-Еш-Шейха до Петербурга, розбився в суботу в Єгипті. 224 людини, що перебували на борту, зокрема четверо громадян України, загинули. Літак розбився на півночі Синайського півострова в 35 км від міста Ель-Аріш. Він зник з екранів радарів, перебуваючи на висоті 9,5 км.

ОСТАННЄ

Міністр економіки Соболев задекларував 3,1 млн грн доходів за 2024р.

Голова МКС: Через Римський статут Україна приєднується до спільноти країн, які прагнуть припинити безкарність за найсерйозніші злочини

Міністр соцполітики Улютін задекларував 1,7 млн грн доходів за 2024р.

Депутатка Кравчук сподівається, що Рада незабаром призначить міністра культури

Віцепрем'єр з євроінтеграції Качка задекларував 1,6 млн грн доходів за 2024р.

ПРООН передала ДСНС машини механізованого розмінування

США повідомили Швейцарію про затримку поставок систем Patriot – їх передадуть Україні

Зеленський анонсує 18 липня продовження переформатування сектору безпеки

Шмигаль: Обʼєднання Мінстратегпрому з Міноборони покращить координацію та прибере певну конкуренцію

Шмигаль на посаді міністра оборони бачить три ключові напрями роботи: люди, зброя і система

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА