Інтерфакс-Україна
14:46 04.11.2015

Яценюк доручив Зубку відвідати Сватове для оцінки збитку після пожежі на складі з боєприпасами

1 хв читати
Яценюк доручив Зубку відвідати Сватове для оцінки збитку після пожежі на складі з боєприпасами

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив віце-прем'єр-міністру - міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадію Зубку завтра, 5 листопада, відвідати місто Сватове Луганської області для оцінки збитку після пожежі на складі з боєприпасами і анонсував додаткове виділення коштів з резервного фонду держбюджету.

"Я прошу вас, Геннадію Григоровичу, завтра поїхати в Сватове. Ви вже надали попередні розрахунки і нам необхідно зрозуміти, який реальний обсяг безпосередньої фінансової допомоги потрібен на те, щоб ліквідувати наслідки цієї жахливої трагедії, яка сталася в Сватовому", - сказав А. Яценюк на засіданні уряду в середу.

За словами прем'єра, кошти для ліквідації наслідків будуть виділені з резервного фонду державного бюджету.

"Ми чекаємо рішення про виділення коштів з резервного фонду на допомогу сім'ям постраждалим, так і безпосередньо тим, які потребують зараз коштів, хто потребує на ремонт своїх будинків та квартир", - додав прем'єр-міністр.

За словами віце-прем'єр-міністра, експертна група вирушила до Сватового ще в суботу і вже почала оцінювати обсяги пошкоджень. Г. Зубко зазначив, що завтра буде готовий порядок компенсації за завдані збитки власниками індивідуальних будинків і жителям багатоповерхівок.

За його словами, з місцевою владою також досягнуто домовленість про відновлення об'єктів соціальної сфери.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп анонсує можливий обмін територіями у рамках угоди України та РФ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

Трамп: Вірменія та Азербайджан припиняють війну і стають друзями, США знімають обмеження на оборонну співпрацю з Азербайджаном

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА