Інтерфакс-Україна
13:19 16.11.2015

Україна поверне на першу лінію оборони артилерію та міномети, якщо ситуація на Донбасі й далі загострюватиметься - Лисенко

2 хв читати
Україна поверне на першу лінію оборони артилерію та міномети, якщо ситуація на Донбасі й далі загострюватиметься - Лисенко

Командування української армії поверне на першу лінію оборони артилерію та міномети у разі, якщо ситуація на сході України загострюватиметься, заявляє спікер Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.

"У разі подальшого загострення ситуації з метою оборони українських позицій та збереження життів наших військовослужбовців командування вимушене буде повернути на першу лінію оборони артилерію і міномети. Місія ОБСЄ уже попереджено про це", - сказав А.Лисенко на брифінгу в понеділок у Києві.

При цьому він наголосив, що повне відведення озброєння сил АТО від лінії фронту верифіковано співробітниками місії, проте жодного звіту ОБСЄ про відведення озброєнь незаконними збройними формуваннями досі немає.

А.Лисенко підтвердив, що поблизу смт Золоте на закладеному бойовиками вибуховому пристрої - радіокерованому фугасі - в неділю підірвалися і загинули троє військовослужбовців Збройних сил України.

Того ж дня бойовики обстріляли передові позиції сил АТО на Бахмутській трасі поблизу смт Новотошківське з використанням стрілецької зброї, установки ЗУ-23-2 і 82-мм мінометів зразка Другої світової війни. На Донецькому напрямку вперше за тиждень бойовики відкривали вогонь у районі Світлодарської дуги - поблизу сіл Лозове і Луганське. Складною залишається ситуація на західних околицях Донецька.

Крім того, бойовики двічі відкривали прицільний вогонь по позиціях сил АТО біля с. Гранітного на Маріупольському напрямку. "Ще одна ворожа провокація сталася в Широкиному. Близько півгодини окупанти вели вогонь у бік українських позицій із стрілецької зброї", - розповів А.Лисенко

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з головою Єврокомісії законопроєкт про антикорупційні органи: Важливо, щоб він був ухвалений наступного тижня

Росіяни вдарили по автобусу з цивільними у Сумському районі

Зеленський підписав закон про факторинг

Зеленський підписав закон про реформу АРМА

Пасажиропотік через кордон встановлює нові рекорди для воєнного часу

Представники Європи мають бути на зустрічі України та РФ на найвищому рівні – Зеленський у розмові з Макроном

Зеленський ввів в дію санкції проти 45 росіян та 50 російських компаній

Російська армія розвиває наступ між Костянтинівкою та Покровськом - ОСУВ "Хортиця"

68,6 тис. нових сімей зареєстровано в Україні за І півріччя-2025, це майже на 6% менше, ніж торік

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА