Інтерфакс-Україна
16:54 18.11.2015

Винагорода міжнародних організацій за проведення закупівель ліків становитиме 5-5,5% вартості закупівлі

1 хв читати
Винагорода міжнародних організацій за проведення закупівель ліків становитиме 5-5,5% вартості закупівлі

Винагорода, яку отримають міжнародні організації (ПРООН, ЮНІСЕФ, Crown Agents) за здійснення закупівлі ліків за бюджетні кошти становитиме від 5-5,5% вартості закупівлі.

Як повідомили представники цих організацій на прес-конференції в середу, зокрема, винагорода закупівельного агентства Crown Agents становитиме 5,5%, фонду ЮНІСЕФ - 5%, ПРООН - 5%. При цьому розмір винагороди ПРООН за проведення закупівель в Україні знижено зі стандартних 8%.

Крім того, директор напряму закупівель британського агентства Crown Agents Том Браун зазначив, що нині Crown Agents завершує підготовку тендерної документації і протягом наступного тижня має намір оголосити тендер.

Як повідомлялося, британське закупівельне агентство Crown Agents, згідно з угодою з Мінохорони здоров'я, закупить за бюджетні кошти лікарські засоби на загальну суму 750 млн грн, у рамках меморандуму, укладеного з UNICEF, буде закуплено ліки на суму 800 млн грн, ПРООН закупить ліки на 620 млн грн.

Загалом у 2015 році до міжнародних організацій перейдуть закупівлі на 2,197 млрд грн. МОЗ розраховує, що з 2016 року всі 100% держзакупівель здійснюватимуть міжнародні організації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни не дають сигналів щодо припинення вогню, тож потрібен тиск на РФ

Мерц не бачить жодних ознак швидкого закінчення війни в Україні

Лисак, Генштаб та DeepState спростовують інформацію про вихід окупантів на кордон Дніпропетровської області

Зеленський відзначив держнагородами 19 вчених

США мають варіанти посилення санкцій проти РФ, якщо це буде необхідно – Рубіо

Кошта по телефону запевнив Зеленського в підтримці української позиції щодо припинення вогню

США проведуть аналіз наданої Україні допомоги для виявлення можливих маніпуляцій і незаконних привласнень – Рубіо

Голова НКЕК Олександр Животовський залишив посаду

Напередодні Дня Києва вчинена спроба блокування Музея на Поштовій площі

Генштаб ЗСУ: Заяви ворога про нібито завершення бойових дій у Курській області "не відповідають реальній обстановці"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА