14:12 23.11.2015

Формат судового розслідування авіакатастрофи малайзійського літака рейсу МН17 буде визначено в найближчі тижні - глава МЗС Нідерландів

1 хв читати
Формат судового розслідування авіакатастрофи малайзійського літака рейсу МН17 буде визначено в найближчі тижні - глава МЗС Нідерландів

Формат судового розслідування авіакатастрофи літака "Малайзійських авіаліній" рейсу МН17 на Донбасі буде визначено в найближчі тижні, заявив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундер.

"Я сподіваюся, що в найближчі тижні буде визначено формат (суду - ІФ) ", - сказав Б.Кундер на спільній прес-конференції глав МЗС Нідерландів, Бельгії та України в Києві в понеділок.

За словами Б.Кундера, слідство довело, що малайзійський "Боїнг" був збитий ракетою типу "Бук". "Роботу зараз проводить команда з розслідування, куди входять і українські колеги, і бельгійські та австралійські. Ми зараз обговорюємо найкращі інструменти правосуддя - національне правосуддя або застосування міжнародного трибуналу", - сказав глава МЗС Нідерландів.

Авіаційна катастрофа літака малазійського "Боїнга-777", що виконував плановий рейс із Амстердама в Куала-Лумпур, сталася 17 липня 2014 року на сході Донецької області в районі села Грабового неподалік міста Торез. На борту було 298 осіб - 283 пасажири та 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА