Інтерфакс-Україна
19:44 24.11.2015

МЗС України висунуло вимогу звільнити Сенцова та Кольченка

1 хв читати

Міністерство закордонних справ України засудило ухвалене 24 листопада 2015 року рішення Верховного суду Російської Федерації залишити без змін вироки громадянам України Олегу Сенцову та Олександру Кольченку, засудженим російською владою відповідно до 20 та 10 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Так, у заяві МЗС України, яку у вівторок поширила прес-служба відомства, справи щодо О.Сенцова та О.Кольченка називаються "політично мотивованими", а "незаконне утримування двох громадян України в РФ є свідченням відсутності правосуддя в Російській Федерації та черговими символами цинізму її сучасної політики".

"Вимагаємо негайно звільнити засуджених за політичними мотивами громадян України О.Сенцова та О.Кольченка, а також інших українських політв'язнів, незаконно утримуваних Російською Федерацією за надуманими обвинуваченнями", - йдеться в заяві.

МЗС України також закликало світову спільноту та міжнародні правозахисні інституції вжити "усіх можливих правових і політичних заходів зі звільнення та повернення в Україну її громадян – політичних в’язнів Російської Федерації".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

Україна повинна забезпечити роботу молодим чоловікам, щоб вони не їздили до Німеччини, Польщі чи Франції – Мерц

Румунія готова виконати свою частину роботи шляхом підтримки України та посилення безпеки в Чорному морі - Дан

Хорватські військові не братимуть участі в багатонаціональних силах Коаліції охочих на території України - прем’єр

Мерц дав зрозуміти, що німецьких військ на українській землі поки що не буде - ЗМІ

Лісовий про викриття підпільної проросійської школи в Києві: ДСЯО невідкладно почне перевірку закладів, у яких діти фіктивно числилися як учні

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Чехія не направлятиме своїх солдатів до України, а ініціатива щодо боєприпасів може бути продовжена, якщо її профінансують інші держави - Бабіш

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА