Інтерфакс-Україна
12:58 02.12.2015

Міненерговугілля попереджає про загрозу аварій на хімзаводах Криму в разі відсутності електроенергії

1 хв читати
Міненерговугілля попереджає про загрозу аварій на хімзаводах Криму в разі відсутності електроенергії

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України попереджає про загрозу аварій на Кримському содовому заводі" і "Перекопському бромному заводі" (обидва - Крим) і загрози забруднення навколишнього середовища у разі відсутності електроенергії на цих об'єктах.

"Тривала відсутність електропостачання промпідприємств не передбачалаося планами альтернативного енергопостачання, а тому додаткових потужностей (автономних генераторів, інших альтернативних джерел) може бути недостатньо для підтримки обладнання у робочому стані. За повідомленнями начальника ГУ ДБНС України в Херсонській області Сергія Чорного, у разі виникнення надзвичайної ситуації на бромному і содовому заводах в Червоноперекопську та Армянську може відбутися відключення захисних систем локалізації цих речовин", - констатується в повідомленні прес-служби.

У міністерстві наголосили, що радіус забруднення навколишнього середовища за такої аварії становитиме близько 100 км, що охоплює і територію Херсонської області, акваторію Чорного моря.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА