Інтерфакс-Україна
11:17 04.12.2015

Шокін призначив прокурора зі Львова, учасника АТО Грищука, першим заступником керівника Антикорупційної прокуратури

1 хв читати
Шокін призначив прокурора зі Львова, учасника АТО Грищука, першим заступником керівника Антикорупційної прокуратури

Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив прокурора зі Львова, учасника АТО Максима Грищука, першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, Конкурсна комісія з добору кандидатів на адміністративні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі за результатами розгляду кандидатур на посаду першого заступника керівника цієї прокуратури обрала трьох: М.Грищука, Олександра Новікова та Володимира Кривенка і запропонувала їх для добору заступникові генерального прокурора - керівникові антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

У п'ятницю після консультацій з претендентами на цю посаду та вивчення їхніх особистих справ Н.Холодницький обрав одного із запропонованих комісією кандидатів - М.Грищука - і подав його кандидатуру на затвердження генпрокуророві.

У свою чергу В.Шокін своїм наказом призначив М.Грищука першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генпрокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

Репараційна позика однозначно посилить позицію ЄС щодо РФ, переконана Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА