12:19 10.12.2015

"Vodafone Україна" вирішив не монтувати банер на Будинку профспілок в Києві

2 хв читати

Оператор мобільного зв'язку Vodafone Україна" (Прат "МТС Україна" ухвалив рішення не монтувати рекламний банер на будівлі Будинку профспілок у Києві в зв'язку з суспільним резонансом, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі компанії в четвер.

Співрозмовник агентства зазначив, що раніше в компанію звернулося керівництво Будинку профспілок з проханням розмістити рекламу на фасаді будівлі, "профінансувавши таким чином початок будівельних робіт".

"Згідно з досягнутою домовленістю, всі кошти за розміщення рекламного банера компанія мала перерахувати Будинку профспілок, інвестуючи в реконструкцію будівлі 944 тис. грн, а також 797 тис. грн для виробництва і монтажу захисної будівельної сітки. Незважаючи на відсутність гострої комерційної необхідності розміщення реклами на цьому місці, ми вирішили піти назустріч ", - пояснили в прес-службі "Vodafone Україна".

Однак у зв'язку з тим, що ця ситуація викликала широкий громадський резонанс, оператор прийняв рішення не монтувати банер.

"Оскільки монтаж банера викликав суспільний резонанс, компанія прийняла рішення не монтувати його. Ми готові діяти згідно з позицією та рішеннями громадськості щодо подальшої долі Будинку профспілок", - наголосили в компанії.

Згідно з повідомленням Федерації профспілок України на офіційному сайті, 27 листопада було підписано інвестиційний договір про відновлення будівлі між Федерацією, її господарським управлінням, підприємством-інвестором та будівельною компанією-підрядником. Роботи із відновлення будинку заплановано виконати за 18 місяців.

"У договорі зазначено, що під час реконструкції Будинку профспілок ніяких надбудов або архітектурних змін у фасаді будівлі здійснюватися не буде. Оновлений символ Євромайдану після реконструкції матиме саме такий вигляд, як це було під час бурхливих подій", - наголошується в повідомленні ФПУ.

У середу ввечері в соцмережах з'явилася інформація, що на Будинку профспілок монтується реклама, імовірно, оператора Vodafone Україна".

Того ж дня уряд на засіданні звернувся до представника профспілок з вимогою зняти комерційну рекламу з фасаду Будинку профспілок.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА