Інтерфакс-Україна
16:27 12.12.2015

Росія очікує розбрату і намагається дестабілізувати ситуацію в Україні зсередини – глава СБУ

1 хв читати

Росія змінила тактику і намагається дестабілізувати ситуацію в Україні зсередини, констатує голова Служби безпеки України Василь Грицак.

Як повідомляє в суботу прес-центр СБУ, питання російської агресії серед іншого обговорювалося на зустрічі В.Грицака з Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій.

"Ворог очікує розбрату. Україна сильна тільки тоді, коли єдина. Ми щиро розраховуємо на вашу підтримку... Від вас залежить майбутній духовний мир і злагода, саме ви можете стати консолідуючою силою для об'єднання українського народу", - сказав він, звертаючись до представників духовенства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вилетів на Аляску на саміт з Путіним

Макрон і Зеленський домовилися зустрітися після саміту на Алясці - ЗМІ

Військовослужбовця засуджено до 15 років ув'язнення за перехід на бік ворога і включено до списку для обміну як військовополоненого

Білий дім оприлюднив повний склад делегації, яка зустрінеться з Путіним на Алясці

Правоохоронці повідомили чотирьом депутатам з кількох областей про підозру в недекларуванні майна

Канада розглядає можливість підтримки виробництва українських далекобійних дронів

Путін має серйозно поставитися до пропозиції Трампа і розпочати переговори з Україною без жодних умов – Мерц

Трамп особисто зустріне Путіна на військовій базі на Алясці

В Рязанській області РФ вибухнув пороховий завод - ЦПД

Катарська QTerminals уклала меморандум з Україною щодо відновлення концесії порту "Ольвія" з умовами форс-мажору

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА