Інтерфакс-Україна
17:30 15.12.2015

Нацбанки України та Польщі домовилися про валютний своп на $1 млрд

1 хв читати
Нацбанки України та Польщі домовилися про валютний своп на $1 млрд

Національний банк України (НБУ) і центральний банк Польщі (Narodowy Bank Polski) укладуть угоду про валютний своп на $1 млрд, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою в Києві у вівторок.

"Ми цінуємо і підтримуємо рішення про надання свопу для Національного банку України в розмірі $1 млрд", - сказав прем'єр-міністр України.

Раніше в цей день про угоду на суму PLN4 млрд ($1 млрд за поточним курсом) повідомив на зустрічі з А. Дудою президент України Петро Порошенко.

У вересні стало відомо, що НБУ уклав договір про валютний своп із Національним банком Швеції на $500 млн, а в травні цього року Нацбанк підписав угоду про валютний своп із Народним банком Китаю у розмірі CNY15 млрд (близько $2,44 млрд).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила в Запоріжжі агентурну мережу розвідки РФ, яку координував священник УПЦ (МП)

ГУР завдав дронового удару по нафтоперекачувальній станції нафтопроводу "Дружба" в російській Унечі

"Укрзалізниця " за тиждень заблокувала 271 акаунт через спроби масового викупу квитків

Стефанчук проводить телефонні переговори з колегами із країн-партнерів

Правоохоронці інкримінують затриманим у Варшаві українцям агресію та демонстрацію забороненої символіки - МЗС

У Мукачеві волонтери УЧХ зустріли евакуаційний потяг зі сходу України

Офіс генпрокурора повідомив про викриття схеми при закупівлях для сервісних центрів МВС

Зеленський провів більше 30 розмов та консультацій із партнерами: немає жодної ознаки, що РФ готується до завершення війни

НАБУ та САП викрили присвоєння 231 млн грн на закупівлі обладнання для Національного інституту раку

Директор ДБР: Скасовано понад 800 рішень МСЕК про інвалідність посадовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА