Інтерфакс-Україна
13:22 20.12.2015

Упродовж суботи бойовики 63 рази відкривали вогонь по позиціях сил АТО - штаб

1 хв читати
Упродовж суботи бойовики 63 рази відкривали вогонь по позиціях сил АТО - штаб

Впродовж суботи члени незаконних збройних формувань на Донбасі 63 рази відкривали вогонь по позиціях українських військових, що свідчить про певне збільшення кількості збройних провокацій з їхнього боку, повідомляє прес-центр АТО в неділю уранці.

Як повідомляється, з 18.00 суботи і до півночі під прицільний вогонь бандформувань із стрілецької зброї знову потрапили українські позиції біля Красногорівки, з гранатометів і великокаліберних кулеметів - біля Гранітного, з автоматичних станкових гранатометів і снайперської зброї НЗФ обстрілювали українських військових у районі Луганського, що за 15 км від Горлівки.

Крім того, бойовики вели неприцільний провокаційний вогонь із стрілецької зброї, гранатометів і великокаліберних кулеметів у бік українських позицій у Пісках, Опитному, в районі Авдіївки, Майорська, Зайцевого, Луганського та інших.

На Луганщині НЗФ двічі били з гранатометів по українських позиціях біля міста Щастя.

"Від початку цієї доби зафіксовано 11 випадків застосування зброї проросійськими НЗФ. Біля тимчасово окупованого Донецька під вогонь із стрілецької зброї і гранатометів потрапили наші позиції в районі Пісків і околиць Авдіївки, біля Горлівки - Майорськ і Луганське", - зазначили в прес-центрі.

Як заявляють у штабі, українські військові чітко виконують умови припинення вогню, цієї ночі вони вогонь не відкривали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про незаконний перетин кордону не має реальних механізмів реалізації – юрист

Зеленський обговорив з військовими додаткове постачання для напрямків на Запоріжжі та Донеччині

Литва організовує на своїй території виробництво української зброї – Міноборони

На Харківщині співробітниця моргу обкрадала загиблих українських воїнів

Через ворожий обстріл знеструмлені шахти на Добропіллі, під землею 148 шахтарів –Волинець

СБУ затримала двох дівчат, які готували для ворога теракти проти військових ЗСУ

DeepState вперше повідомив про окупацію двох сіл в Дніпропетровській області

У Торецьку військовослужбовці бригади "Лють" здійснили надскладну і феєрично успішну операцію

У столичному театрі ім.Франка відкривається виставка, присвячена Казимиру Малевичу

Військовослужбовиця з Полтавщини замість служби відвідувала закордонні курорти - ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА