Інтерфакс-Україна
18:45 22.12.2015

Cadogan розраховує на відновлення дії спецдозволів щодо двох нафтогазових площ в Україні

1 хв читати
Cadogan розраховує на відновлення дії спецдозволів щодо двох нафтогазових площ в Україні

Cadogan Petroleum, британська нафтогазова компанія з активами в Україні, розраховує на відновлення дії спецдозволів на Слобода-Рунгурську та Покровську нафтогазоносні площі, повідомила компанія на сайті Лондонської фондової біржі.

"Ліцензії були призупинені українською владою з огляду на два порушення. Cadogan вважає, що робота на ліцензійних площах організована належним чином, і надала владі необхідні документи та докази. Cadogan розраховує, що дію ліцензій буде відновлено в установленому порядку", - йдеться в повідомленні.

Нині Cadogan здійснює видобуток на Дебеславецькій, Черемхівській та Монастиретській площах. Станом на кінець листопада дебіт становив 122 барелів нафтового еквіваленту (boepd).

Як повідомлялося, нафтогазова компанія Cadogan займається розробкою родовищ у Східній та Західній Україні.

Італійська Eni S.p.A купила у Cadogan 30% в Pokrovskoe Petroleum BV та 60% у Zagoryanska Petroleum B.V. (обидві - Нідерланди) - компаніях, що володіють ліцензіями на розробку відповідних нафтогазових родовищ в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: На фронті відбулося 77 боєзіткнень, з них майже половина – на покровському напрямку

Мінімальне грошове забезпечення військового, який виконує бойові завдання, на сьогодні становить понад 50 тис грн/міс. - Свириденко

Понад пів тисячі жителів Полтавщини лишилися без світла через аварійне відключення

Сійярто анонсував зустріч з Сибігою у Будапешті цього тижня

Трамп сказав, що дізнається всі подробиці про вбивство української біженки Ірини Заруцької

Сіярто: Трамп не надсилав повідомлень, що Угорщина повинна припинити купувати російську нафту

Лише 1% отримувачів грантів за програмою "Власна справа" не виконують умови - Соболев

Апеляційний суд залишив під вартою працівника НАБУ Гусарова - ЗМІ

Ділки з Дніпра налагодили схему постачання в РФ сільгосппродукції - прокуратура

Генсек НАТО відвідає Велику Британію у вівторок для участі у "Рамштайні"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА