Інтерфакс-Україна
17:06 25.12.2015

ВРЮ внесла подання президенту і ВР про звільнення 277 кримських суддів за порушення присяги

1 хв читати
ВРЮ внесла подання президенту і ВР про звільнення 277 кримських суддів за порушення присяги

Вища рада юстиції України (ВРЮ) ухвалила рішення про внесення подання президенту України і Верховній Раді України про звільнення 277 суддів АР Крим і м.Севастополя за порушення присяги.

Як повідомляє в п'ятницю управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури, ВРЮ задовольнив відповідне клопотання генерального прокурора України Віктора Шокіна на засіданні в четвер.

У Генпрокуратурі нагадують, що управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розслідує кримінальне провадження за підозрою 277 суддів АР Крим і Севастополя у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада). Санкція за цей злочин передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на термін від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко відзвітувала Зеленському про результати перших 100 днів роботи уряду

Росіяни прорвалися на околиці Мирнограда, на покровському напрямку тривають вуличні бої – речник угрупування "Схід"

У Костянтинівці збили ворожий FPV-дрон над церквою, який атакував знімальну групу – 24 ОМБр

Понад 135 бойових зіткнень за добу на фронті – Генштаб

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

У Чугуєві зафіксовано 6 влучань російських БпЛА, почалася пожежа

Єрмак: сподіваємось, що візит Трампа в Азію сприятиме значному прогресу у зміні позиції Китаю щодо РФ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА