15:51 28.12.2015

Ощадбанк заявляє про незаконність перейменування української "дочки" Сбербанку РФ на Сбербанк

Ощадбанк заявляє про незаконність перейменування української "дочки" Сбербанку РФ на Сбербанк

Державний ощадний банк України (Ощадбанк, Київ) заявляє, що є єдиним законним власником торгової марки "Ощадбанк" на території України і незаконність перейменування ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії" на ПАТ "Сбербанк" (Київ).

"Вважаємо неприпустимими спроби Сбербанку Росії таким незаконним шляхом приховати країну походження акціонерного капіталу, адже постановою Верховної Ради України Росія на офіційному рівні визнана країною-агресором щодо України", – йдеться в повідомленні Ощадбанку в понеділок.

Держбанк вважає, що його права як власника зареєстрованих торгових марок порушені, і звертається до ПАТ "Ощадбанк" (Київ) з вимогами негайно припинити будь-яке незаконне використання ТМ "Ощадбанк" на території України при наданні фінансових послуг, оскільки це вводить в оману споживачів і порушує права Ощадбанку, і в найкоротші терміни перейменуватися.

Ощадбанк також планує направити відповідні звернення і заяви до Нацбанку України, Антимонопольний комітет і судові органи з метою сприяння у врегулюванні суперечки, припинення недобросовісної конкуренції і припинення порушення виключних майнових прав.

"Абсолютно зрозуміло прагнення колег дистанціюватися від країни-агресора, але ми не дозволимо зробити це за рахунок інтересів державного банку. Вважаємо неприпустимим введення в оману клієнтів державного ощадного банку", – наводяться в заяві слова голови правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Держбанк уточнює, що зазнав багатомільярдних збитків від цієї агресії і змушений обстоювати свої інтереси, зокрема в міжнародних судових інстанціях.

Ощадбанк уточнює, що його свідоцтва на торговельну марку "Ощадбанк" датовані 2003 роком, "Ощадбанк" – 2007-м роком і Oschadbank – 2015 роком.

Як повідомлялося, операція з перейменування ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії" на ПАТ "Сбербанк" була проведена в держреєстрі 26 листопада 2015 року. Єдиним власником Сбербанку залишається ПАТ "Сбербанк Росії" (Москва, РФ).

"Дочка" російського банку пояснила своє рішення приведенням у відповідність із зареєстрованим у 2015 році найменуванням материнського юридичної особи. "Перейменування націлено на максимальну уніфікацію знання і сприйняття банку на ринках присутності групи компаній Сбербанку", – зазначалося в коментарі прес-служби.

ПАТ "Сбербанк" (раніше - банк НРБ) заснований у 2001 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2015 року за розміром загальних активів банк посідав п'яте місце (53,75 млрд грн) серед 123 банків країни.

Ощадбанк, 100% акцій якого належать державі, заснований у 1991 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2015 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав друге місце (156,596 млрд грн) серед 123 банків країни.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Топ-менеджера Ощадбанку викрили в розкраданні понад 16 млн грн, його взяли під домашній арешт

НАБУ розслідує списання главою і співробітниками Ощадбанку коштів у порядку спецконфіскації

У Львові у відділенні "Сбербанку" розбили вікна та обписали фасад червоною фарбою

НАБУ закликає Генпрокуратуру і депутатів не спекулювати на темі конфіскації коштів Онищенка з рахунків "Ощадбанку"

Ощадбанк спростовує звинувачення НАБУ про зникнення коштів, заарештованих у рамках "газової справи"

Суд запобіг стягненню з "Укрзалізниці" близько 1,5 млрд грн на користь Сбербанку

Акції проти російських компаній в Україні відновляться до кінця осені - лідер "Нацкорпусу"

ВСУ залишив чинними судові рішення про стягнення з екс-власника Дельта Банку 4 млрд грн на користь Ощадбанку

Відділення Сбербанку горіло минулої ночі у Львові

АМКУ дозволив Тігіпку купити ВіЕс Банк у Сбербанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА