Інтерфакс-Україна
19:13 31.12.2015

Енергетики "Укренерго" почали ремонт ЛЕП "Каховська-Титан"

2 хв читати
Енергетики "Укренерго" почали ремонт ЛЕП "Каховська-Титан"

Станом на 17.00 четверга, 31 грудня, ремонтні бригади "Укренерго" розпочали ремонтні робот на високовольтній лінії (ВЛ) 220 "Каховка-Титан", повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації з посиланням на начальника управління інформаційної політики ДП "Укренерго" Зіновія Буцьо.

"За словами Зіновія Буцьо, ремонтні бригади Південної енергосистеми укомплектовані необхідними для відновлювальних робіт матеріалами та вже закінчили демонтаж зруйнованої електроопори. Плановий термін виконання необхідних робіт на об'єкті – 24 години. За сприятливих умов відновлення працездатності ВЛ можливе до кінця поточної доби", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 30 грудня 23:35 під час обходу лінії персонал Херсонських магістральних мереж (МЕМ) виявив падіння опори в 23 км від підстанції (ПС) 330 кВ Каховська на ЛЕП 220 кВ "Каховка-Титан". До моменту відключення навантаження на лінії становило 165 МВт.

Один з ініціаторів акції громадянської блокаду Криму Ленур Іслямов заявив, що до відключення ЛЕП "Каховська-Титан" у середу громадянські активісти ніякого відношення не мають. Він висловив припущення, що його могли викликати сильні пориви вітру. При цьому Л. Іслямов висловив сподівання, що з Нового року Україна офіційно припинить постачання електроенергії до Криму.

У НЕК "Укренерго" заявили, що розраховують завершити відновлювальні роботи на ЛЕП до 22.00-23.00 четверга, проте у разі погіршення погодних умов або складнощів із під'їздом ремонтних бригад до місця опори, відновлювальні роботи можуть продовжитися до 1 січня і далі.

У Нацполіції заявили, що щоб уникнути ураження струмом, пошкоджену ділянку ЛЕП взяли під охорону.

У четвер, 31 грудня, в ГУ Нацполіції у Херсонській області повідомили, що за попередніми висновками експертів вибухотехнічної служби, опора була пошкоджена внаслідок вибуху. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194-1 (умисне пошкодження об'єктів електроенергетики) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців

Один цивільний зазнав поранень внаслідок атаки ворожих дронів в Запорізькій області

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА