Інтерфакс-Україна
18:33 05.01.2016

Командувачем ССО призначено генерал-майора Ігоря Луньова, повідомляє начгенштабу

1 хв читати
Командувачем ССО призначено генерал-майора Ігоря Луньова, повідомляє начгенштабу

Командувачем Сил спеціальних операцій (ССО) призначено генерал-майора Ігоря Луньова, заявив начальник Генерального штабу Міністерства оборони України Віктор Муженко.

"На атестаційній комісії розглядалося кілька кандидатур на посаду командувача ССО. Їх було три. А безпосередньо на вищій атестаційній комісії Міноборони було два кандидати - один через стан здоров'я не зміг бути присутнім і не розглядався далі через його суб'єктивну оцінку своїх можливостей і перспектив. Були дві кандидатури: генерал Луньов Ігор Васильович та Кривоніс Сергій Григорович. Рішенням атестаційної комісії основним кандидатом було визначено генерал-майора Луньова, якого вже міністр оборони призначив на цю посаду", - заявив В.Муженко в інтерв'ю Військовому телебаченню України, фрагмент якого у вівторок було розміщено на офіційній сторінці Генштабу у Facebook.

Голова Генштабу зазначив, що наступного року основне завдання - створення Центру підготовки ССО.

"Саме командування (ССО - ІФ) вже створено, але ще є багато роботи в плані отримання здатності цим командуванням для управління відповідними військовими частинами", - заявив В.Муженко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА