Інтерфакс-Україна
12:59 11.01.2016

Brent знижується в понеділок ще на 2%, падають ціни на нікель і мідь

1 хв читати
Brent знижується в понеділок ще на 2%, падають ціни на нікель і мідь

Нафта, кольорові метали дешевшають у понеділок на тлі нових побоювань щодо перспектив китайської економіки, золото подорожчало до максимуму майже за два місяці.

Ціна ф'ючерсів на нафту Brent на 7:00 к.ч. опустилася на лондонській біржі ICE Futures на 2,15%, до $32,83 за барель. Раніше під час торгів угода падала до $32,64 за барель. У п'ятницю ціни закрилися на мінімальному з 2004 року рівні.

WTI з постачанням у лютому на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася дотепер на 1,9% - до $32, 53 за барель, під час торгів падала до $32,33.

Інвестори налаштовані на подальше зниження цін, зазначають аналітики. В понеділок стало також відомо про зниження цін виробників у Китаї, що доповнює картину послаблення економіки КНР.

Мідь дешевшала в понеділок у Шанхаї на 1,5% до $4416 за тонну, мінімального за 6 років рівня. Нікель упав на 2,7% до $8330 за тонну.

Золото з терміновим постачанням зросло на 0,4% - до $1108,65 за тройську унцію, майже сягнувши 2-місячного максимуму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся з "азовцями", що ведуть оборону на добропільському напрямку, говорили про зброю та потреби бригад

Зеленський: Звіт Єврокомісії підтверджує: Україна впевнено рухається до членства у Євросоюзі та готова відкрити кластери 1, 2 та 6

Кос: Єврокомісія застосує ранню інтеграцію до країн-кандидатів в ЄС в діяльності, яка планується зараз

Експосадовець КМДА підозрюється закупівлі генераторів зі збитками майже у 5 млн грн - прокуратура

Єврокомісія: Україна віддана вступу до ЄС, просуваючись у ключових реформах - Пакет розширення

Кос: розширення ЄС – це реалістична можливість у найближчі роки

Рада має намір надати право на відстрочку від мобілізації військовослужбовцям, які рік служили за контрактом "18-25"

Кос: Європейська рада має всі підстави відкрити переговорні кластери з Україною до кінця листопада

Рада підтримала у першому читанні законопроєкти щодо пільгового режиму для промінвестицій

Окупанти вбили на Харківщині двох цивільних із білим прапором – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА