Інтерфакс-Україна
11:41 14.01.2016

Шахти "Львіввугілля" працюють у штатному режимі

1 хв читати
Шахти "Львіввугілля" працюють у штатному режимі

Шахти державного підприємства "Львіввугілля" працюють у штатному режимі, повідомив в. о. гендиректора "Львіввугілля" Андрія Дяченка.

Як повідомила в четвер прес-служба Львівської обласної ОДА з посиланням на А. Дяченко, майже всі працівники працюють згідно з графіками.

"Практично всі співробітники ДП "Львіввугілля" працюють згідно з графіками. На робочих місцях сьогодні відсутні лише 20% робітників шахти "Степова", що продовжують протестувати", - сказав А. Дяченко.

За його даними, 13 січня на рахунки "Львіввугілля" надійшло 20 млн грн, і всі ці кошти направлені на виплати заборгованості із зарплати за листопад минулого року.

До складу ДП "Львіввугілля" входять 6 шахт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР: Україна передала РФ список на обмін у форматі "1000 на 1000"

Ще 9 українських дітей вдалося повернути з ТОТ

Макрон напередодні візиту в Китай: Маємо спільну мету - "міцний та стабільний мир" в Україні

У Польщі судитимуть чоловіка, який пропонував спецслужбам РФ співпрацю у замаху на життя президента України

Харківський комплекс дистанційного розмінування виходить у серійне виробництво, до кінця року планує виготовити 16 машин

Зеленський і Вучич обговорили двосторонню співпрацю

Порошенко з американською організацією Ukraine focus передали бригадам ТрО і "Госпітальєрам" партію "швидких"

Затримано ще шість підпалювачів на замовлення РФ, наймолодшому – 13 років

Швейцарія підтвердила готовність прийняти майбутні зустрічі щодо мирного врегулювання

Зеленський нагородив Юрія Рибчинського орденом Ярослава Мудрого

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА