Інтерфакс-Україна
12:30 17.01.2016

Півсотні ветеранів-інвалідів АТО отримають роботу в Національній поліції

1 хв читати
Півсотні ветеранів-інвалідів АТО отримають роботу в Національній поліції

Під час брифінгу в МВС України керівник Департаменту протидії наркозлочинності Ілля Ківа повідомив про створення робочих місць у правоохоронних органах для ветеранів АТО.

"У Департаменті протидії наркозлочинності для ветеранів та інвалідів АТО створено 30 посад, ще 20 – будуть надані Головним управлінням Національної поліції України в місті Києві", – повідомив у суботу Департамент комунікації Національної поліції України.

І.Ківа зазначив, що особливу увагу приділятимуть саме тим, хто зазнав поранення в бойових діях, і внаслідок цього частково втратив працездатність.

На брифінгу також були представлені двоє ветеранів АТО – претендентів на посади в Нацполіції, – що отримали тяжкі поранення: Олександр Зозуляк і Олексій Замирко.

О.Зозуляк п'ять місяців ніс службу в зоні проведення АТО на посаді командира взводу мінометної батареї 128-ї бригади ЗСУ, але під час захисту опорного пункту Олександр був поранений, внаслідок чого дістав важкої травми ноги і втратив ліву руку.

О.Замирко під час виконання бойового завдання в районі Донецького аеропорту на автомобілі натрапив на міну і отримав важке поранення, внаслідок чого втратив обидві ноги.

"Ми хочемо, щоб наша ініціатива стала прикладом для інших служб і підрозділів МВС, а також Національної поліції України", – заявив глава Департаменту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Британія і Канада підтримали зусилля Трампа, наголосивши, що мир має бути досягнутий разом з Україною, а не нав’язаний їй

У США літак врізався в припарковане повітряне судно під час посадки, сталася пожежа, є постраждалі – ЗМІ

Міністр оборони США: Трамп створив умови для можливої мирної угоди з Путіним. Путін відчуває тиск

Сирський: На Сумському напрямку маємо певні успіхи у звільненні української землі

Окупанти втратили 64 особи на покровському напрямку - Генштаб

ЄС наполягає на участі Зеленського у перемовинах США і РФ та вимагає гарантій безпеки для України - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Саратовський НПЗ "Роснефти" зупинив прийом нафти після атаки дрона — ЗМІ

Сили оборони України звільнили Степне та Новокостянтинівку в Сумській області — Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА