Інтерфакс-Україна
13:45 22.01.2016

На територіях "ДНР"/"ЛНР" погіршилася криміногенна ситуація

1 хв читати
На територіях "ДНР"/"ЛНР" погіршилася криміногенна ситуація

На територіях Донбасу, підконтрольних так званим ДНР і ЛНР, збільшується кількість кримінальних злочинів, вчинених незаконними збройними формуваннями, повідомляє штаб АТО.

"На територіях терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" надалі погіршується криміногенна ситуація. Це пов'язано з нестачею грошей та великою насиченістю кримінальними елементами, які перебувають на так званій службі у підрозділах терористичних організацій. Як наслідок, спостерігається збільшення кількості кримінальних злочинів за участю бойовиків НЗФ", - повідомляє прес-центр штабу АТО на офіційній сторінці у Faecook у п'ятницю.

Так, за інформацією штабу, в населеному пункті Красний Партизан НЗФ здійснили збройне пограбування супермаркету "АБ"; у Пролетарському районі міста Донецька незаконні збройні формування зі зброєю пограбували магазин "Чистий п’ятачок" (вул. Щетиніна, 35а).

Крім того, як повідомляється, в підрозділах зв'язку НЗФ збільшилася кількість випадків умисного пошкодження техніки, елементи якої містять дорогоцінні метали, з метою подальшої їх реалізації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

Стефанішина навела основні тези зі Стратегічного плану діяльності Держдепартаменту США на 2026-2030 роки стосовно українських інтересів

НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів за "зеленим" тарифом на ТОТ Запоріжжя зі збитками 141,3 млн грн, серед підозрюваних – ексзаступник голови ОП Шурма

Тимошенко про внесення застави в 33 млн грн: Не знаю, чим завершиться, вся партія працює, щоб не дати мене арештувати

Зеленський: У Києві потрібні додаткові заходи для відновлення тепло- і енергопостачання

Кличко: В Києві у понеділок помер слюсар, що був на виклику у квартирі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА