Інтерфакс-Україна
09:39 04.02.2016

Після закриття КПВВ "Зайцеве" бойовики випустили по населеному пункту понад150 мін

1 хв читати
Після закриття КПВВ "Зайцеве" бойовики випустили по населеному пункту понад150 мін

Після вимушеного закриття керівництвом АТО контрольного пункту в'їзду/виїзду "Зайцеве" бойовики, використовуючи тактику "випаленої землі", з мінометів обстріляли населений пункт, повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook.

"E ніч з 3 на 4 лютого по позиціях Збройних сил України в населених пунктах Зайцево і Майорск терористи випустили понад 150 мін із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 і 82 мм", - йдеться в повідомленні.

Такі дії спостерігаються і на інших напрямках. Зокрема поблизу Комінтернового на Маріупольському напрямку і Трьохізбенки на Луганському.

Крім цього, за оперативною інформацією штабу АТО, "бойовики ДНР і ЛНР із метою збільшення свого фінансового, матеріального, технічного та інших видів забезпечення з боку РФ, поширюють чутки і відкрито дезінформують своїх російських кураторів про підготовку сил АТО до наступу".

При цьому супротивник використовує такий метод: мобільними групами відкриває вогонь у напрямку незаконних збройних формувань, який видається за вогневу підготовку до наступу сил АТО.

"Російським кураторам" надається інформація, отримана нібито від місцевого населення, що проживає на підконтрольній української влади території, про велике скупчення військ і техніки ЗС України на напрямках нібито можливого наступу", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА