Інтерфакс-Україна
15:33 22.02.2022

КПВВ "Станиця Луганська" працює у штатному режимі - Держприкордонслужба України

1 хв читати
КПВВ "Станиця Луганська" працює у штатному режимі - Держприкордонслужба України

Контрольний пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" в Луганській області продовжує працювати в штатному режимі, щодня з 8:00 до 16:00, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Жодних змін і обмежень у порядку функціонування КПВВ і перетину немає", - наголошується в повідомленні.

Зазначається, що спостерігається значне зниження пасажиропотоку в бік тимчасово окупованих територій. Так, у вівторок станом на 13:00 через лінію розмежування пройшли в бік тимчасово окупованої території України 308 осіб, у зворотний бік - 556. Минулого вівторка в цей час лінію розмежування перейшли до тимчасово окупованої території 704 особи й до підконтрольної території України - 1037.

У Держприкордонслужбі також нагадали, що з 8:00 20 лютого у зв'язку з загостренням ситуації на лінії розмежування було ухвалено рішення про тимчасове припинення функціонування КПВВ "Щастя". Наразі призупинено переміщення осіб і транспортних засобів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Беца пояснила ситуацію в Україні під час дебатів високого рівня Генасамблеї ООН - МЗС

Кількість постраждалих внаслідок удару ворожих БпЛА в Харківській області зросла до трьох – Синєгубов

Троє цивільних загинули і двоє отримали поранення внаслідок атаки російських ударних дронів у Харківській області – ОВА

Гуманітарний координатор ООН в Україні засудив удар росіян по гуманітарній місії Данської ради у Чернігівській області

Фіцо має намір говорити з Зеленським під час зустрічі в Ужгороді про енергетичну інфраструктуру

Італія та Польща не мають наміру відправляти війська в Україну після закінчення війни

Мінкультури і ALIPH Foundation підписали Меморандум про створення Фонду культурної спадщини України

Встановлення термінів військової служби є одним з напрямів розв'язання проблеми СЗЧ - нардеп

Магомедов: НКЦПФР розглядає продаж 7% акцій прибуткових держкомпаній для формування фрі-флоту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА