Інтерфакс-Україна
13:18 08.02.2016

Рятувальники евакуювали 28 рибалок із крижини, що відкололасяв Каховському водосховищі

1 хв читати
Рятувальники евакуювали 28 рибалок із крижини, що відкололасяв Каховському водосховищі

Біля села Приморського Василівського району Запорізької області в понеділок уранці стався розлом льодового покриву, внаслідок чого на крижині, що дрейфує, на відстані приблизно 100 м від берега опинилися 28 рибалок, повідомляє прес-служба держслужби України з надзвичайних ситуацій.

За даними прес-служби, відповідна інформація надійшла на Службу порятунку "101" 8 лютого о 9:50. У рятувальній операції був задіяний катер на повітряній подушці "Марс-700", який перебуває на цілодобовому чергуванні в м. Василівка.

"О 10:45 рибалок зняли з крижини і доставили на берег. Медичної допомоги люди не потребували. У рятувальній операції брали участь 10 людей особового складу і 1 од. техніки. Нині проводиться розвідка місцевості", - зазначено в повідомленні.

Крім того, інформують у ДСНС, о 10:00 в оперативно-координаційний центр надійшло повідомлення, що в акваторії Каховського водосховища неподалік смт Кам’янка-Дніпровська на льоду перебувають троє рибалок, які потребують допомоги. За тривогою підняли другий катер на повітряній подушці Марс-700, що базується в м. Енергодар. "Об 11:07 рятувальники дісталися рибалок і доправляли їх до берега", - розповіли в Службі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки очікує рекордних надходжень від приватизації за останні 10 років - понад 10 млрд грн

Орбан: поки Вашингтон веде переговори про мир, Брюссель знову "втратив напрямок"

Стубб про публікацію "мирного плану": оцінюємо ситуацію разом із нашими союзниками та Україною

Будь-який мир з Росією повинен мати згоду України – Стармер

Будь-які зусилля Трампа можна тільки вітати, лишилось, щоб РФ їх не зривала – ЦПД

В Україні відбулася перша церемонія вручення національної відзнаки "Родина для кожної дитини. Better Care Awards"

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 5 університетів

ЗМІ розкрили 28-пунктний план щодо мирного врегулювання в Україні

Умєров заперечив повідомлення ЗМІ про погодження пунктів мирного плану: зараз вивчаються пропозиції партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА