Інтерфакс-Україна
14:14 23.02.2016

Мінагропрод ініціює невідкладне передання ФДМ аграрних держпідприємств

2 хв читати
Мінагропрод ініціює невідкладне передання ФДМ аграрних держпідприємств

Міністерство аграрної політики та продовольства України звернулося до голови Фонду державного майна (ФДМ) Ігоря Білоуса з проханням розглянути можливість швидкої передачі Фонду держпідприємств агросектора для прискорення процесу їх приватизації.

"З метою прискорення процесів роздержавлення просимо розглянути пропозицію про невідкладне передання підприємств, що підлягають ліквідації, реорганізації та приватизації, зі сфери управління Мінагропроду до сфери управління ФДМУ з урахуванням можливості передання необхідної кількості штатних одиниць з організаційної структури міністерства...", - йдеться в тексті звернення, опублікованому на сайті міністерства.

На думку експерта "Фонду розвитку українського села" та фінансового аналітика Юрія Тарасенка, на якого посилається Мінагропрод, Фонд держмайна може самостійно прийняти держпідприємства, що підлягають приватизації на рівні відносин Мінагропрод-ФДМ, а ті, що не підлягають такою можуть бути передані за рішенням Кабінету Міністрів після зняття заборони на їх приватизацію Верховною Радою.

Мінагропрод готовий передати ФДМ 429 суб'єктів господарювання, 209 з яких перебувають у процесі ліквідації через незадовільний фінансово-економічний стан, банкрутства, відсутність майна тощо, 127 перебувають у процесі реорганізації шляхом приєднання до інших держпідприємств, а ще 42 (зокрема, ДП "Артемсіль" та ДП "Укрспирт") необхідно вилучити з переліку таких, що не підлягають приватизації.

Мінагропрод також зазначає, що лише 15% підприємств з тих, які планується передати ФДМ, перебувають на території м. Києва і Київської області, а решта розташовані в інших регіонах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА