11:38 25.02.2016

Транзитні вантажоперевезення між Україною та РФ відновлено - Мінінфраструктури

2 хв читати
Транзитні вантажоперевезення між Україною та РФ відновлено - Мінінфраструктури

Автомобільні транзитні вантажні перевезення між Україною і РФ відновлено з 25 лютого 2016 року, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Міністерства інфраструктури України в четвер.

Як повідомлялося, Україна прийняла пропозицію Міністерства транспорту РФ від 25 лютого відновити транзитні автоперевезення.

"Тобто ми їм відповіли на їхні недружні дії. Вони відкривають, і ми на умовах взаємності також вживаємо відповідних заходів, МВС і Національна поліція забезпечують на перший період відновлення транспортних перевезень відповідно", - сказав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду в середу, 24 лютого.

Крім того, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський додав, що РФ і Польща минулого четверга домовилися про обмін квотами на вантажоперевезення. У випадку якщо Україна не розблоковує транзит, вона може втратити усі транзитні вантажопотоки.

Раніше у низці регіонів України громадські активісти блокували проїзд вантажних автомобілів з російськими номерами. У відповідь на це РФ 14 лютого призупинила рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, а пізніше і їх транзит. Українська сторона, у свою чергу, також офіційно призупинила транзит російських вантажівок.

Мінінфраструктури України 16 лютого домовилося про безперешкодне повернення в Україну українських вантажівок, які в результаті призупинення транзиту залишилися на території РФ або в країнах Азії на кордоні з РФ. Натомість українська сторона дозволить проїзд по українській території російським вантажним автомобілям, які чекають повернення додому з країн ЄС.

Заблоковані в Закарпатській області російські фури 19 лютого почали виїжджати з території регіону.

Організатор блокади російських вантажівок у Закарпатській області - об'єднання "Карпатська Січ" 24 лютого заявило про вимогу до українського уряду переглянути рішення щодо відновлення транзиту російських вантажівок через територію України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА