Інтерфакс-Україна
13:58 27.02.2016

У Кременчуці на службу заступили 246 нових патрульних поліцейських - Аваков

1 хв читати
У Кременчуці на службу заступили 246 нових патрульних поліцейських - Аваков

У м. Кременчуці Полтавської області в суботу, 27 лютого, на службу заступили 246 нових патрульних поліцейських, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Патрульна поліція сьогодні починає працювати ще в одному місті. Стартували в Кременчуці. В жорсткому конкурсі з 3237 претендентів відібрано і пройшли навчання 246, що заступають сьогодні на службу нових патрульних поліцейських", - написав А.Аваков на своїй сторінці в "Фейсбук" у суботу.

За його словами, серед нових поліцейських 86% - з вищою освітою, 21% - дівчата. Середній вік кременчуцьких патрульних – 25 років. Серед них 38 осіб пройшли АТО.

"Починаючи з сьогоднішнього вечора, щодня на патрулювання Кременчука буде заступати 21 патрульний екіпаж", - написав А.Аваков.

Також міністр поінформував, що на початку березня запуск нової патрульної поліції відбудеться у Полтаві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих в Києві зросла до 30 осіб – КМВА

Двоє людей загинули, ще сімох поранено через ворожу атаку по Чорноморську – ОВА

НАЗЯВО прийняв до розгляду скаргу на плагіат депутата Кузнєцова, але перевірку зупинено через неузгодженість тлумачень Верховного суду

Українські воїни успішно застосували "довгі нептуни" по цілях в РФ - Зеленський

Сибіга розраховує на швидке втілення в життя рішень, які обговорилися на зустрічі G7

Внаслідок ударів РФ по енергетиці знеструмлено споживачів у трьох областях

Клименко: У Києві загинуло чотири людини, травмовані близько 30, під завалами можуть бути люди

НАЗЯВО прийняв до розгляду скаргу на плагіат Гетманцева, але перевірку зупинено через неузгодженість тлумачень Верховного суду

Україна інформує Конгрес США щодо справи про корупцію в енергетиці – посол Стефанішина

На 1 тис. грн "Зимової підтримки" не можна буде придбати підакцизні товари - Кабмін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА