Інтерфакс-Україна
14:37 28.02.2016

Один український вояк постраждав у зоні АТО за добу

1 хв читати

У зоні проведення антитерористичної операції за минулу добу ніхто з українських військових не загинув, один постраждав, повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу внаслідок бойових дій жоден наш воїн не загинув, оди постраждав. Це сталося біля Мар’їнки, унаслідок вибуху", - сказав він на брифінгу в неділю в Києві.

А.Лисенко зазначив, що на луганському напрямку НЗФ вели неприцільний вогонь по КПВВ "Золоте", там вони застосували міномет калібру 82 мм, намагаючись спровокувати сили АТО на вогонь у відповідь.

На донецькому напрямку бойовики застосували міномети калібру 8 мм та 120 мм поблизу Красногорівки, вогонь вели з боку Старомихайлівки, підконтрольної бойовикам.

Неспокійно було також у районі Донецького аеропорту, біля Пісок Авдіївки і Опитного НЗФ застосували проти сил АТО стрілецьку зброю, гранатомети та кулемети. Також тривають провокації в районі Горлівки.

На маріупольському напрямку неспокійно було в районі Чермалика та Мар'їнки, одну провокацію було зафіксовано біля Водяного.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мовний омбудсмен про російськомовні книги: Наш шлях – не через заборону, а через утвердження українського

Під Лиманом ускладнилась ситуація на фронті, 63 ОМБр ліквідувала 17 окупантів

Працівники НАБУ просять суд про відкритий розгляд скарги на арешт Магамедрасулова

Для деокупованих територій не потрібно буде ухвалювати перехідне мовне законодавство - мовний омбудсмен

У Смілі під час відправки до навчального центру загинув мобілізований

Негода знеструмила 28 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Нові авто отримали чотири дитячих будинки сімейного типу Київщини - обладміністрація

Російська музика має бути максимально обмежена на наших інформаційних просторах - мовний омбудсмен

Кабмін приєднав Подільський держуніверситет до Кам’янець-Подільського університету ім. Огієнка

Україна і Литва домовилися спільно виготовляти оборонну продукцію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА