Інтерфакс-Україна
13:09 15.03.2016

Парламент Естонії прийняв заяву на підтримку українки Надії Савченко

1 хв читати
Парламент Естонії прийняв заяву на підтримку українки Надії Савченко

Парламент Естонії на засіданні у вівторок закликав владу Росії звільнити депутата Верховної Ради України, льотчицю Надію Савченко.

Як повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі парламенту, за ініційовану 66 депутатами заяву проголосували 80 естонських парламентарів з 101.

У заяві висловлюється вимога негайного звільнення Н.Савченко.

У ній також пропонується ввести санкції і заборону на в'їзд до Європейського Союзу чиновникам Російської Федерації, "відповідальним за викрадення, взяття під варту і незаконне засудження надії Савченко".

Як повідомлялося, Н.Савченко з липня 2014 року перебуває в РФ під вартою за звинуваченням у вбивстві російських журналістів у зоні АТО на сході України. Сама вона усі звинувачення відкидає і заявляє, що була насильно вивезена в РФ.

Київ і світова спільнота неодноразово заявляли про політичну мотивацію "справи Савченко" і вимагали звільнити в'язня.

Кримінальну справу щодо Н.Савченко розглядав Донецький міський суд в Ростовській області РФ. Під час засідання в донецькому міськсуді 17 грудня 2015 року Н.Савченко оголосила голодовку до кінця процесу у її справі, а 4 березня - заявила про суху голодовку, відмовившись приймати воду, проте перервала її 10 березня до виголошення вироку суду, запланованого на 21-22 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

Політтехнолог Петров не захотів коментувати пов'язані з ним події і розслідування

Судитимуть посадовця Голосіївської РДА Києва за заволодіння майже 1 млн грн коштів під час капремонту укриття

В Києві пасажир понівечив ножем обличчя водію трамвая

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА