Інтерфакс-Україна
13:37 15.03.2016

Пінчук увійшов до складу міжнародного консультаційного комітету Atlantic Council

2 хв читати
Пінчук увійшов до складу міжнародного консультаційного комітету Atlantic Council

Український бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук увійшов до складу міжнародного консультаційного комітету Атлантичної ради (Atlantic Council, Вашингтон) - одного з провідних аналітичних центрів США, зазначено в повідомленні прес-служби бізнесмена.

"Атлантична рада обстоює інтереси вільної, демократичної та успішної України перед світовими лідерами", - наводиться в релізі коментар В.Пінчук.

За його словами, Atlantic Council може бути хорошим партнером для інтеграції України у світову спільноту.

Завданням цього аналітичного центру є сприяння конструктивному лідерству США у світі й долученості США до світових процесів, а до складу його міжнародного консультаційного комітету входять впливові представники бізнесу і політикуму, які консультують президента і членів Atlantic Council щодо перспектив подальшого розвитку. Зокрема, членами комітету є керівники таких компаній, як Blackstone, Coca Cola, Unilever, а також екс-прем'єр Іспанії Хосе Марія Азнар, екс-прем'єр Пакистану Шаукат Азіз, екс-прем'єр Швеції Карл Більдт, колишній радник з національної безпеки президента США Збігнєв Бжезінський, колишній міністр оборони США Чарльз Гейгел, екс-президент Польщі Олександр Квасьнєвський.

Бізнес-інтереси В.Пінчука представлені в різних галузях, зокрема в трубно-колісному бізнесі ("Інтерпайп"), феросплавах і нафтогазовій галузі, а також у медіабізнесі (медіагрупа StarLightMedia - телеканали СТБ, Новий Канал, ICTV, М1, М2). Їх управління з 2007 року об'єднане в інвестиційно-консалтинговій групі EastOne.

Окрім того, в 2006 році бізнесмен заснував фонд свого імені, пріоритетами якого заявлені освіта, сприяння світової інтеграції України, охорона здоров'я, підтримка сучасного мистецтва. Витрати Фонду в 2013 році становили $14,1 млн, в 2014 році - $6,9 млн, дані за 2015 року відсутні.

В.Пінчук також є членом опікунської Ради Музею сучасного мистецтва, членом Міжнародної консультаційної ради Інституту Брукінза, членом правління Інституту міжнародної економіки Петерсона, які він фінансово підтримував.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Об’єднання міністерств може пришвидшити євроінтеграційні процеси – думка

Фактично зараз створюється загроза євроатлантичним прагненням нашої країни – директор НАБУ

Антикорупційні органи звернулися до ЄС, американських партнерів та МВФ в зв'язку із ситуацією довкола НАБУ і САП – директор НАБУ

Железняк ініціював постанову щодо скасовання голосування за закон, який обмежує незалежність НАБУ та САП

МОЗ вже підписав 11 безпекових угод у сфері охорони здоров'я з європейськими партнерами – Ляшко

РФ вчергове масовано атакувала об’єкти "Нафтогазу" – голова правління

Стефанчук направив законопроєкт, що обмежує незалежність НАБУ та САП, на підпис президенту

"Метінвест" проведе збори на деяких своїх окупованих підприємствах із підсумками за 2023-2024рр.

Директор НАБУ: троє наших співробітників, в яких проходили обшуки, отримали тілесні ушкодження, але не змогли їх зафіксувати

Голова Київської обладміністрації анонсував зведення нових будинків на 360 квартир в Гостомелі замість зруйнованих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА