16:04 16.03.2016

НБУ вирішив відкликати ліцензію та ліквідувати банк "Союз"

1 хв читати
НБУ вирішив відкликати ліцензію та ліквідувати банк "Союз"

Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію і ліквідувати банк "Союз" за прискореною процедурою за систематичні порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу, повідомив НБУ на сайті.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення закріплене постановою правління регулятора №162/БТ від 15 березня.

Як зазначено в повідомленні, банк "Союз" впродовж двох останніх років неодноразово притягувався до відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу, і при цьому він створював перешкоди для проведення перевірки у березні 2016 року.

Згідно з повідомленням, крім того, за даними Державної фіскальної служби України, висновки Нацбанку щодо виявлених фінансових операцій клієнтів банку за результатами попередньої перевірки, проведеної в 2015 році, були долучені до матеріалів кримінального провадження (за ознаками скоєння кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 205 і ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України).

За оцінкою НБУ, ліквідація банку "Союз" не вплине на стабільність фінансового ринку: станом на 1 лютого 2016 року у банку налічувалося менше 300 вкладників -фізичних осіб, вклади яких відшкодовуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА