Інтерфакс-Україна
15:43 20.03.2016

Керівництво районної поліції на Рівненщині "кришувало" видобуток бурштину

1 хв читати
Керівництво районної поліції на Рівненщині "кришувало" видобуток бурштину

Працівники Служби безпеки України викрили керівництво одного з районних відділів поліції Рівненської області в "кришуванні" незаконного видобутку бурштину.

"Наряд поліції виявив в одному з урочищ групу "старателів", які трьома мотопомпами видобували "сонячний камінь". Правоохоронці викликали підкріплення, натомість їм зателефонували заступник та начальник райвідділу і наказали залишити місце видобутку. Поліцейські відмовилися виконувати протизаконний заказ, наполягаючи на необхідності приїзду слідчо-оперативної групи", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті СБУ в суботу.

У спецслужбі розповіли, що за деякий час група на чолі з керівником одного з підрозділів Головного управління поліції в Рівненській області та керівниками райвідділу прибула на місце подій.

"Використовуючи тиск, вони "переконали" підлеглих не заважати протиправному видобутку бурштину та покинути урочище", - йдеться в інформації.

Працівники СБУ задокументували причетність поліцейського керівництва в "кришуванні" незаконного бізнесу. Відкрито кримінальне провадження за ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Триває досудове слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони Франції анонсував спільне виробництво БпЛА в Україні

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА