Інтерфакс-Україна
13:14 22.04.2016

Патрульна поліція України поповниться групами прикриття - Деканоїдзе

1 хв читати
Патрульна поліція України поповниться групами прикриття - Деканоїдзе

У патрульній поліції з'являться так звані групи прикриття, які будуть підкріпленням для патрулів у складних ситуаціях і на масових заходах, повідомила голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

"У нас є ідея ще зробити додаткові патрульні групи, так звані групи підкріплення поліцейських. Вони прикриватимуть, будуть задіяні у важких ситуаціях", - повідомила Х.Деканоїдзе на брифінгу в Києві в п'ятницю.

За її словами, ці групи також будуть задіяні під час масових заходів. "Якщо нам вдасться розширити якось наш бюджет, то, думаю, що ми відкриємо конкурс і на цей напрям патрульної поліції", - поінформувала голова Нацполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідерка німецької ультраправої партії AfD виступила проти постачання зброї Україні

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Росія та Україна вели частину переговорів в Абу-Дабі без участі США - ЗМІ

Понад 800 тис. абонентів у Києві залишилися без світла через масовану атаку РФ - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА